Profită de +100 idei de cum să faci bani online pentru începători și câștigă bani online gratis fără efort!✔️ Vezi cele mai bune 36 idei!
Castiga bani rapid
Angajăm personal necalificat în București! Oferim instruire, program flexibil și un mediu de lucru stabil. Aplică acum pentru o șansă rapidă!

Rolul unui manipulant marfă este unul esențial pentru buna desfășurare a unei afaceri, indiferent de natura ei, pentru că acesta se ocupă de încărcarea, transportul, descărcarea, ordonarea și stivuirea unor bunuri de toate felurile, de la piese de mobilier și electrocasnice la produse de uz casnic ambalate în cantități industriale.

Descrierea jobului

Angajam personal necalificat - pregatire comenzi in depozit de colete

Oferim:

·         Venit total 4200-4500 alcatuit din : Salariu Net 2400-2800 lei + 800 lei (tichete de masa) + 200 bonus de prezenta + 100-600 lei bonus de performanta + ore suplimentare + Spor de noapte

·         Program: in 2 schimburi intre orele: 8:00-17:00 / 17:00-02:00

·         Contract de munca

·         Transport din Targoviste

Activitate:

  • Ambalare, Etichetare , Pregatire comenzi, Scanare produse

Cerinte:

·         8 clase

·         Cazier curat

Locatie: Autostrada Bucuresti – Pitesti Km 18

Pentru mai multe detalii sunati la nr de telefon din anunt

19 septembrie 2024